Papendrechtse Kerkdiensten rond Pasen
Vanwege de COvid19 maatregelen van het kabinet, zijn alle diensten die op deze pagina staan vermeld, alleen te volgen via de livestream van de betreffende kerk, tenzij anders vermeld.

Christelijke Gereformeerde Kerk Elim
P.C. Hooftlaan 178


Maandag 29 maart tot en met donderdag 1 april

19:30 uur Korte dienst van ongeveer een half uur.

Vrijdag 2 april

19:30 uur Goede Vrijdag Dienst

Voorganger: Ds. Stoffer Otten

Zondag 4 april

10:00 uur Paasdienst, speciaal gericht op gezinnen/kinderen.

Voorganger: Ds. Stoffer Otten

Zondag 4 april

18:30 uur Afscheidsdienst Ds. Stoffer Otten

Voorganger: Ds. Stoffer Otten

Alle diensten zijn live te volgen via www.elimkerk.nl


Rooms Katholieke Parochie
Seringenstraat 31


Donderdag 1 april

19:00 uur Eucharistieviering vanuit de H. Antoniuskerk te Dordrecht

Vrijdag 2 april

15:00 uur Goede Vrijdag Kruisweg vanuit de H. Antoniuskerk te Dordrecht.

Zaterdag 3 april

19:00 uur Paaswake vanuit de H. Antoniuskerk te Dordrecht

Zondag 4 april

9:30 uur Paasdienst Eucharistieviering vanuit de H. Antoniuskerk te Dordrecht

Alle diensten zijn live te volgen via www.katholiekdrechtsteden.nl


Vrije Baptisten gemeente Papendrecht
Poldermolen 7


Vrijdag 2 april

19:00 uur Goede Vrijdag dienst met bediening Heilig Avondmaal

Voorganger: Sjaak Gort

Voor deze dienst kan een link opgevraagd worden via www.baptistenpapendrecht.nl/livestream

Zondag 4 april

10:00 uur Paasdienst, met speciale aandacht voor de wijk Molenvliet.

Tijdens deze online paasviering staan we door middel van prachtige livemuziek, sketches en een korte speech stil bij een eeuwenoude boodschap die nog verrassend actueel is. De viering is geschikt voor het hele gezin, voor mensen die geloven, niet geloven, zoekend zijn, of gewoon willen weten wat hun christelijke buurvrouw nou gelooft.
De dienst is live te bekijken via www.samenindemolenwijk.nl


Agapè Christengemeente
Zuidkil 53 (Prins Florisschool)


Zondag 4 april

10:30 uur Paasdienst

Deze dienst heeft geen live-stream. Bezoekers dienen zich vooraf aan te melden via kerkenraadagapegemeente@gmail.com. Er is plaats voor max. 30 personen.


Hervormde gemeente Grote Kerk
Kerkbuurt 80


Maandag 29 maart tot en met donderdag 1 april

19:30 Passiestonde met muziek, samen met de Sionskerk

Vrijdag 2 april

19:30 uur Goede Vrijdag dienst

Voorganger: Ds. C.H. Bijl

Zondag 4 april

9:30 uur Paasdienst

Voorganger: Ds. C.H. Bijl

17:30 uur Paasdienst

Voorganger: Ds. M. Maas

De diensten zijn live te volgen op www.hervormdpapendrecht.nl


Hervormde Gemeente Sionskerk
Rubenstraat 35


Maandag 29 maart tot en met donderdag 1 april

19:30 uur Passiestonde met muziek, samen met de Grote Kerk

Vrijdag 2 april

19:30 uur Goede Vrijdag dienst

Voorganger: Ds. B.E. Weerd

Zondag 4 april

9:30 uur Paasdienst

Voorganger: Ds. B.E. Weerd

17:00 uur Paasdienst

Voorganger: Ds. A.A.W. Boon

Maandag 5 april

9:30 uur Tweede Paasdag dienst

Voorganger: Ds. C.N. van Dis

De diensten zijn live te volgen op www.hervormdpapendrecht.nl


Evangelische Gemeente 'De Schuilplaats'
Schoolwarsstraat 50


Vrijdag 2 april

19:30 uur Goede Vrijdagdienst met Heilig Avondmaal

Zondag 4 april

10:30 uur Paasfeest viering

Alle diensten zijn live te volgen via www.schuilplaatspapendrecht.nl 


Hervormde Gemeente Bethlehemkerk
Van der Palmstraat 1


Maandag 29 maart tot en met woensdag 31 maart

19:30 uur Meditatief moment, samen met de Morgensterkerk

Donderdag 1 april

19:30 uur Heilig Avondmaal, viering samen met de Morgensterkerk

Voorganger: Ds. Piet van Die

Vrijdag 2 april

19:30 uur Goede Vrijdag dienst, samen met de Morgensterkerk

Voorganger: Ds. Johan Duijster

Zaterdag 3 april

22:00 uur Paaswake, samen met de Morgensterkerk

Voorganger: Ds. Birke Rapp

Zondag 4 april

10:30 uur Paasdienst

Voorganger: Ds. I. Swart

De diensten zijn live te volgen op www.pknpapendrecht.nl


Gereformeerde Kerk De Morgenster
Muilwijckstraat 1


Maandag 29 maart tot en met woensdag 31 maart

19:30 uur Meditatief moment, viering samen met de Bethlehemkerk.

Donderdag 1 maart

19:30 uur Heilig Avondmaal, viering samen met de Bethlehemkerk.

Voorganger: Ds. Piet van Die

Vrijdag 2 april

19:30 uur Goede Vrijdag dienst, samen met de Bethlehemkerk.

Voorganger: Ds. Johan Duijster

Zaterdag 3 april

22:00 uur Paaswake, samen met de Bethlehemkerk.

Voorganger: Ds. Birke Rapp

Zondag 4 april

10:30 uur Paasdienst

Voorganger: Ds. Birke Rappe en Ds. Piet van Die

De diensten zijn live te volgen op www.pknpapendrecht.nl